LocalGov Drupal (2.3.18) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Messages
ja: メッセージ

en: Tabs
ja: タブ

en: Welcome message
ja: 歓迎メッセージ

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Default long date
ja: デフォルトの長い日付

en: Default medium date
ja: デフォルトの中ぐらいの日付

en: Default short date
ja: デフォルトの短い日付
