LocalGov Drupal (3.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Locked
lv: Slēgts

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Default long date
lv: Noklusējuma pilnais datums
