LocalGov Drupal (3.0.14) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Tabs
fr: Onglets

en: Welcome message
fr: Message de bienvenue

en: Main navigation
fr: Navigation principale

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Main page content
fr: Contenu de la page principale

en: Site branding
fr: Identité du site

en: Default long date
fr: Date longue par défaut

en: Default medium date
fr: Date moyenne par défaut

en: Default short date
fr: Date courte par défaut
