LocalGov Drupal (3.0.14) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Tabs
sv: Flikar

en: Welcome message
sv: Välkomstmeddelande

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Default long date
sv: Förvalt långt datum

en: Default medium date
sv: Förvalt mellanlångt datum

en: Default short date
sv: Förvalt kort datum
