LocalGov Drupal (3.1.3) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: Language
fi: Kieli

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Messages
fi: Viestit

en: author
fi: kirjoittaja

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Published status
fi: Julkaisutila

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Find and manage content.
fi: Etsi ja ylläpidä sisältöä.

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Default long date
fi: Päivämäärä pitkässä muodossa

en: Default medium date
fi: Päivämäärä keskipitkässä muodossa

en: Default short date
fi: Päivämäärä lyhyessä muodossa
