LocalGov Drupal (3.1.3) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Updated
he: עודכן

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Desc
he: יורד

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Messages
he: מסרים

en: author
he: מחבר/ת

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Tabs
he: לשוניות

en: Welcome message
he: הודעת ברוכים הבאים

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Main page content
he: תוכן

en: Find and manage content.
he: איתור תוכן וניהולו.

en: Asc
he: סדר עולה

en: Default medium date
he: ברירת המחדל לתאריך בינוני
