LocalGov Drupal (3.1.3) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Desc
hr: Silazno

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Messages
hr: Poruke

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Find and manage content.
hr: Pretraga i upravljanje sadržajem

en: Asc
hr: Uzlazno
