LocalGov Drupal (3.1.3) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Language
jv: Basa

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Find and manage content.
jv: Nggolèki lan natani konten.

en: Asc
jv: Urut Maju
