LocalGov Drupal (3.1.3) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು
