LocalGov Drupal (3.1.3) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Language
sq: Gjuha

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Anonymous
sq: Anonim

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
