LocalGov Drupal (3.1.3) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Default
sr: Подразумевано

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого

en: Default long date
sr: Подразумевани дуги тип датума

en: Default short date
sr: Подразумевани кратки тип датума

en: Find and manage content
sr: Нађи и управљај садржајем
