LocalGov Drupal (3.1.3) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Author
uk: Автор

en: Language
uk: Мова

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: Updated
uk: Оновлено

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Page
uk: Сторінка

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Desc
uk: Спад

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Messages
uk: Повідомлення

en: author
uk: автор

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Welcome message
uk: Вітальне повідомлення

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Find and manage content.
uk: Пошук матеріалів і керування ними.

en: Asc
uk: Зрост

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Default long date
uk: Базова довга дата

en: Default medium date
uk: Базова середня дата

en: Default short date
uk: Базова коротка дата

en: Find and manage content
uk: Пошук матеріалів та керування ними
