LocalGov Drupal (4.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Messages
nl: Berichten

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Default long date
nl: Standaarddatum - lang

en: Default medium date
nl: Standaarddatum - middel

en: Default short date
nl: Standaarddatum - kort
