LocalGov Drupal (4.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Messages
lt: Žinutės

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Welcome message
lt: Pasisveikinimo žinutė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Breadcrumbs
lt: Naršymo takai

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Site branding
lt: Svetainės identitetas

en: Default long date
lt: Numatytoji ilgoji data

en: Default medium date
lt: Numatytoji vidutinė data

en: Default short date
lt: Numatytoji trumpoji data
