LocalGov Drupal (4.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ
