LocalGov Base (1.8.11) - en to fi translation catalogue (51 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Content
fi: Sisältö

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: More
fi: Lisää

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Size
fi: Koko

en: Search
fi: Etsi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Menu
fi: Valikko

en: Attachment
fi: Liite

en: Page
fi: Sivu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Location
fi: Sijainti

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Close
fi: Sulje

en: Messages
fi: Viestit

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Hide
fi: Piilossa

en: Services
fi: Palvelut

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Pagination
fi: Sivutus

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Footer first
fi: Ensimmäinen alatunniste

en: Footer second
fi: Toinen alatunniste

en: Footer third
fi: Kolmas alatunniste

en: Social Media
fi: Sosiaalinen media

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Page @items.current
fi: Sivu @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
