LocalGov Base (1.8.11) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Content
be: Змесціва

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Disabled
be: Выключана

en: More
be: Болей

en: Overview
be: Агляд

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Menu
be: Меню

en: Attachment
be: Дадатак

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Banner
be: Банэр

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Hide
be: Схаваць

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
