LocalGov Base (1.8.11) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: More
ka: მეტი

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Page
ka: გვერდი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Hide
ka: დამალვა
