LocalGov Base (1.8.11) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Content
kk: Контент

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: More
kk: Толығырақ...

en: Overview
kk: Шолу

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Menu
kk: Мәзір

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Location
kk: Орналасуы

en: Messages
kk: Хаттар

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Twitter
kk: Твиттер

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
