LocalGov Base (1.8.11) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: More
ku: زیاتر

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Menu
ku: پێڕست

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Page
ku: پەڕە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Location
ku: شوێن

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Hide
ku: بشارەوە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
