LocalGov Base (1.8.11) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Next
sr: Следећи

en: Content
sr: Садржај

en: Disabled
sr: Искључено

en: More
sr: Више

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Menu
sr: Мени

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
