LocalGov Base (2.0.0) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Content
af: Inhoud

en: Read more
af: Lees meer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: More
af: Meer

en: Overview
af: Oorsig

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Location
af: Ligging

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
