LocalGov Base (2.0.0) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Content
am: ይዞታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Page
am: ገጽ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Location
am: ቦታ

en: Close
am: ዝጋ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ
