LocalGov Base (2.0.0) - en to ar translation catalogue (43 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Content
ar: المحتوى

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Disabled
ar: معطل

en: More
ar: المزيد

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Size
ar: الحجم

en: Search
ar: بحث

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Menu
ar: القائمة

en: Attachment
ar: المرفق

en: Page
ar: الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Location
ar: الموضع

en: Address
ar: العنوان

en: Close
ar: إغلاق

en: Messages
ar: الرسائل

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Hide
ar: إخفاء

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Pagination
ar: ترقيم الصفحات

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Breadcrumbs
ar: مسار التنقّل

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Current page
ar: الصفحة الحاليّة

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني

en: Previous page
ar: الصفحة السابقة

en: Last page
ar: الصفحة الأخيرة

en: First page
ar: الصفحة الأولى

en: Submitted by @author_name on @date
ar: أضيفت بواسطة @author_name بتاريخ @date

en: Go to page @key
ar: الانتقال إلى الصفحة @key
