LocalGov Base (2.0.0) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Read more
ast: Lleer más

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: More
ast: Más

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Menu
ast: Menú

en: Attachment
ast: Axuntu

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Location
ast: Llugar

en: Close
ast: Zarrar
