LocalGov Base (2.0.0) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: More
el: Περισσότερα

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Size
el: Μέγεθος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Menu
el: Μενού

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: Page
el: Σελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Messages
el: Μηνύματα

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Primary menu
el: Κύριο μενού
