LocalGov Base (2.0.0) - en to et translation catalogue (48 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Content
et: Sisu

en: Read more
et: Loe edasi

en: Disabled
et: Keelatud

en: More
et: Veel

en: Overview
et: Ülevaade

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Menu
et: Menüü

en: Attachment
et: Manus

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Location
et: Asukoht

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Banner
et: Bänner

en: Close
et: Sulge

en: Messages
et: Sõnumid

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Hide
et: Peida

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Footer first
et: Esimene jalus

en: Footer second
et: Teine jalus

en: Footer third
et: Kolmas jalus

en: Last page
et: Viimane leht

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: First page
et: Esimene leht

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
