LocalGov Base (2.0.0) - en to fa translation catalogue (38 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Content
fa: محتوا

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: More
fa: بیشتر

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Menu
fa: منو

en: Attachment
fa: پیوست

en: Page
fa: صفحه

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Location
fa: مکان

en: Phone
fa: تلفن

en: Address
fa: نشانی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Close
fa: بستن

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Next page
fa: صفحه بعد

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: ,
fa: ،

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Breadcrumbs
fa: مسیر‌های راهنما

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه

en: Current page
fa: صفحه جاری

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم
