LocalGov Base (2.0.0) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: More
gu: વધુ

en: Size
gu: માપ

en: Search
gu: શોધ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Close
gu: બંધ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
