LocalGov Base (2.0.0) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
