LocalGov Base (2.0.0) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Content
nn: Innhald

en: Read more
nn: Les meir

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: More
nn: Meir

en: Overview
nn: Oversikt

en: Search
nn: Søk

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Page
nn: Nettside

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Location
nn: Stad

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Close
nn: Lukk

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
