LocalGov Base (2.1.2) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Content
bs: Sadržaj

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Overview
bs: Pregled

en: Size
bs: Veličina

en: Search
bs: Pretraga

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Menu
bs: Meni

en: Attachment
bs: Prilog

en: Page
bs: Strana

en: Location
bs: Lokacija

en: Address
bs: Adresa

en: Messages
bs: Poruke

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Hide
bs: Sakrij

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)
