LocalGov Base (2.1.2) - en to cy translation catalogue (26 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Content
cy: Cynnwys

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: More
cy: Mwy

en: Overview
cy: Arolwg

en: Size
cy: Maint

en: Search
cy: Chwilio

en: Go to previous page
cy: Ewch i'r dudalen flaenorol

en: Go to next page
cy: Ewch i'r dudalen nesaf

en: Menu
cy: Dewislen

en: Attachment
cy: Atodiad

en: Page
cy: Tudalen

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Location
cy: Lleoliad

en: Phone
cy: ffôn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Close
cy: Yn agos

en: Go to first page
cy: Ewch i'r dudalen gyntaf

en: Go to last page
cy: Ewch i'r dudalen olaf

en: Hide
cy: Cuddio

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
