LocalGov Base (2.1.2) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Content
hr: Sadržaj

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: More
hr: Više

en: Overview
hr: Pregled

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Menu
hr: Izbornik

en: Attachment
hr: Prilog

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Location
hr: Lokacija

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Messages
hr: Poruke

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Hide
hr: Sakrij

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
