LocalGov Base (2.1.2) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: More
hy: Ավելին

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
