LocalGov Base (2.1.2) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Content
jv: Konten

en: Read more
jv: Candhaké

en: Disabled
jv: Mati

en: More
jv: Lengkapé

en: Overview
jv: Sekilas

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Location
jv: Lokasi

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
