LocalGov Base (2.1.2) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Content
mn: Агуулга

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Menu
mn: Цэс

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Location
mn: Байрлал

en: Hide
mn: Нуух
