LocalGov Base (2.1.2) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Content
mr: साहित्य

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: More
mr: अधिक

en: Size
mr: आकार

en: Search
mr: शोध

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Page
mr: पान

en: Location
mr: स्थळ

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: Close
mr: बंद

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
