LocalGov Base (2.1.2) - en to pl translation catalogue (51 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Content
pl: Zawartość

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: More
pl: Więcej

en: Overview
pl: Przegląd

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Location
pl: Położenie

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Banner
pl: Baner

en: Close
pl: Zamknij

en: Messages
pl: Wiadomości

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Facet
pl: Faseta

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Hide
pl: Ukryj

en: Services
pl: Serwisy

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Content bottom
pl: Pod zawartością

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Page @items.current
pl: Strona @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key
