LocalGov Base (2.2.1) - en to az translation catalogue (41 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Next
az: İrəli

en: Content
az: Məzmun

en: Read more
az: Ətraflı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: More
az: Daha çox

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Menu
az: Menyu

en: Attachment
az: Qoşma

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Location
az: Məkan

en: Close
az: Bağlı

en: Messages
az: Mesajlar

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Hide
az: Gizlət

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Last page
az: Son səhifə

en: Primary menu
az: Əsas menyu

en: First page
az: Birinci səhifə

en: Page @items.current
az: Səhifə @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
az: @author_name tərəfindən @date tarixində təqdim edilmişdir

en: Go to page @key
az: @key səhifəsinə keçin
