LocalGov Base (2.2.1) - en to nl translation catalogue (58 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Content
nl: Inhoud

en: Read more
nl: Lees meer

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: More
nl: Meer

en: Overview
nl: Overzicht

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Location
nl: Locatie

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Close
nl: Sluiten

en: Messages
nl: Berichten

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Content top
nl: Bovenkant inhoud

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Hide
nl: Verbergen

en: Services
nl: Diensten

en: Office Hours
nl: Kantoortijden

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Content bottom
nl: Onderkant inhoud

en: Pagination
nl: Paginering

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Guide
nl: Gids

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Footer first
nl: Eerste voettekst

en: Footer second
nl: Tweede voettekst

en: Footer third
nl: Derde voettekst

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Add to Calendar
nl: Toevoegen aan kalender

en: See all
nl: Bekijk alle

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: Test page
nl: Testpagina

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key

en: Hide alert
nl: Melding verbergen

en: (opens in a new window)
nl: (opent in een nieuw venster)
