LocalGov Base (2.2.1) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Content
oc: Contengut

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Disabled
oc: Desactivat

en: More
oc: Mai

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Menu
oc: Menú

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Location
oc: Emplaçament

en: Address
oc: Adreça

en: Banner
oc: Bandièra

en: Close
oc: Tampar

en: Messages
oc: Messatges

en: Tabs
oc: Onglets

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Hide
oc: Amagar

en: Services
oc: Servicis

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
