LocalGov Base (2.2.1) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Home
ps: کور

en: Next
ps: بل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: More
ps: نور

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Size
ps: كچه

en: Search
ps: لټون

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Attachment
ps: نښل

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Close
ps: تړل

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Hide
ps: پټول

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
