LocalGov Base (2.2.1) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Search
se: Oza

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Attachment
se: Mielddus

en: Page
se: Siidu

en: Close
se: Gidde

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui

en: Hide
se: Čiega
