LocalGov Base (2.2.1) - en to sv translation catalogue (53 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Content
sv: Innehåll

en: Read more
sv: Läs mer

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: More
sv: Mer

en: Overview
sv: Översikt

en: Size
sv: Storlek

en: Search
sv: Sök

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Menu
sv: Meny

en: Attachment
sv: Bilaga

en: Page
sv: Sida

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Location
sv: Plats

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Close
sv: Stäng

en: Messages
sv: Meddelanden

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Tabs
sv: Flikar

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Hide
sv: Dölj

en: Services
sv: Tjänster

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: Pagination
sv: Paginering

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Footer first
sv: Första sidfot

en: Footer second
sv: Andra sidfot

en: Footer third
sv: Tredje sidfot

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: First page
sv: Första sidan

en: Page @items.current
sv: Sida @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key

en: Hide alert
sv: Dölj varning
