LocalGov Base (2.2.1) - en to th translation catalogue (35 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Search
th: ค้นหา

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Menu
th: เมนู

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Address
th: ที่อยู่

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Close
th: ปิด

en: Messages
th: ข้อความ

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Hide
th: ซ่อน

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Footer first
th: ท้ายส่วนแรก

en: Footer second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer third
th: ท้ายส่วนที่สาม

en: Primary menu
th: เมนูหลัก

en: First page
th: หน้าแรก
