LocalGov Base (2.2.1) - en to vi translation catalogue (31 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Content
vi: Nội dung

en: Read more
vi: Xem thêm

en: Disabled
vi: Tắt

en: More
vi: Thêm

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Size
vi: Dung lượng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Attachment
vi: Đính kèm

en: Page
vi: Trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Location
vi: Vị trí

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Address
vi: Địa chỉ

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Close
vi: Đóng

en: Messages
vi: Thông báo

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Hide
vi: Ẩn

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai

en: Previous page
vi: Trang trước
