LocalGov Base (2.3.0) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Content
eo: Enhavo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: More
eo: Pli

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Menu
eo: Menuo

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Page
eo: Paĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Location
eo: Loko

en: Banner
eo: Rubando

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo
