LocalGov Base (2.3.0) - en to hu translation catalogue (55 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Content
hu: Tartalom

en: Read more
hu: Tovább

en: Disabled
hu: Tiltott

en: More
hu: Több

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Menu
hu: Menü

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Location
hu: Helyszín

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Close
hu: Bezár

en: Messages
hu: Üzenetek

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Facet
hu: Finomító

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Footer first
hu: Első lábléc

en: Footer second
hu: Második lábléc

en: Footer third
hu: Harmadik lábléc

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: First page
hu: Első oldal

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: Test page
hu: Tesztoldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
