LocalGov Base (2.3.0) - en to ja translation catalogue (54 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Content
ja: コンテンツ

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Disabled
ja: 無効

en: More
ja: 続き

en: Overview
ja: 概観

en: Size
ja: サイズ

en: Search
ja: 検索

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Menu
ja: メニュー

en: Attachment
ja: 添付

en: Page
ja: ページ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Location
ja: 場所

en: Phone
ja: 電話番号

en: Address
ja: 住所

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Banner
ja: バナー

en: Close
ja: 閉じる

en: Messages
ja: メッセージ

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Content top
ja: トップコンテンツ

en: Tabs
ja: タブ

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Hide
ja: 非表示

en: Services
ja: サービス

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Content bottom
ja: ボットムコンテンツ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Current page
ja: カレントページ

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Footer first
ja: 第1フッター

en: Footer second
ja: 第2フッター

en: Footer third
ja: 第3フッター

en: Last page
ja: 最終ページ

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: First page
ja: 先頭ページ

en: Page @items.current
ja: @items.current ページ

en: Test page
ja: テストページ

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
